РИНОК
Купуєте підприємства. На картках вказана вартість, та бонус за позначку кубика. Ви можете придбати 1 підприємство за розміщення 1 працівника. Деякі з них потребують Дозволи. Їх можна придбати у Білому Будинку.
РАТУША
Ратуша - кидаєте кубик ще один раз.
БІЛИЙ ДІМ
Купуєте 1 дозвіл за розміщення 1 свого жетону за 3 гриваки. Вони необхідні для придбання деяких підприємств.
Підприємства бувають трьох типів - сині - отримуєте бонус під час кидка у свій хід, червоні - у хід будь-якого гравця, жовті - сплачуєте Ви.

Наприклад: Діана кидає кубик і випадає 4. У Діани є синя картка з позначкою 4, а у Артема така ж, проте жовта. Діана сплачує Артему 3 Гриваки, а після, бере 4 з Казначейства як бонус своєї синьої картки.
КАЗИНО
Кидаєте кубик та отримаєте бонус або сплачуєте штраф, відповідно до позначки на кубику.
ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК
У форматі аукціону Ви зможете придбати додатковий 4-й та 5-й жетон за 10 та 16 Гриваків відповідно (номінальна вартість).
МУНІЦИПАЛІТЕТ
За 1 Гривак можна придбати зелену картку з контрактом. Візьміть дві зверху відповідної колоди та оберіть одну на власний розсуд, іншу покладіть під низ колоди.
Значник на кубику в цьому випадку не активує бонусів карток.
МЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР
За 1 Гривак візьміть 3 картки з погодою та оберіть 1 на власний розсуд, яка буде розіграна на початку наступного раунду (покладіть її сорочкою догори на верх колоди).
П'ЯНИЙ БАЗАР
Продаєте 1 Дозвіл за 6 Гриваків.
СПЕЦІАЛЬНИЙ РИНОК
Ви можете придбати одну з чорних карток І, ІІ та ІІІ-го рівнів у форматі аукціону за 6, 10, та 16 Гриваків відповідно (номінальна вартість).
Ви можете продати тільки 1 Дозвіл за 1 розміщений жетон.
ЗАМОВ І ГРАЙ!
Ознайомившись з інструкцією, ти на 90% готовий стати Паном, залишилось тільки отримати свій примірник зі знижкою -20%!
Made on
Tilda