«Закарпатський Пан: версія студентська» (бюджетна)

GPZKBG02
399,00
грн.
449,00
грн.
Місцевий діалект, реальні компанії та архітектура, що вбрала у собі найкраще з усіх міжнародних культур, що населяють область. 6 історичних персонажей та місцевих «героїв» області. Ваша мета - стати «Паном» або «Ґаздою» регіону, захопивши найбільшу кількість територіальних веж та придбавши найпотужніші підприємства області.

Особливості гри:

24 реальні компанії на полі гри, які можна купляти, обмінювати, розбудовувати та продавати. (готель «Ужгород», Дастор, Гостинний Двір Чарда)

Історичні картки, котрі оповідатимуть Вам легенди про область, з часів його заснування дотепер.

• Унікальні «Картки Архітектури» дадуть Вам можливість на коло стати «власником» Паланку чи Ужгородського Замку отримавши особливі здібності.

• Ігровими фігурками слугуватимуть історичні постаті, які мали вплив на формування сучасної Закарпатської області.

• Продукт зроблено з якісних екоматеріалів. У комплекті йде вдосталь декоративних елементів, які роблять гру преміальним подарунком.

Студентська (бюджетна) версія включає у себе всі ігрові елементи класичної (подарункової) версії «Закарпатський Пан» за виключенням декоративних елементів, таких як: дерев'яний органайзер, конверт з сургучем, мішечок з тканини, панська книга та інші індивідуальні речі.
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
Ваш номер телефону
Варіанти доставки:
Вартість доставки залежатиме від актуальних тарифів оператора.
Вкажіть місто та номер відділення пошти:
Ваш промокод
Payment method
Коректно заповніть поля
Made on
Tilda