«Дніпровський Пан: версія студентська» (бюджетна)

GPDPBG02
399,00
грн.
449,00
грн.
Купуйте та продавайте реальні компанії Дніпра, вчіть історію регіону в ігровому форматі і Ви ніколи не залишитесь байдужими до міста, вже після 10 хвилин гри у «Пана».

Особливості гри:

30 реальних компанії на полі гри, які можна купляти, обмінювати, будувати та продавати, серед яких Interpipe, Корпорація Біосфера, Comfy, ATB, TM "Ласунка".

Понад 100 Історичних та соціальних ігрових карток, котрі оповідатимуть Вам легенди про місто, з часів його заснування дотепер.

• Ігровими фігурками слугуватимуть історичні постаті з неповторними здібностями, роль яких Ви можете прийняти під час гри.

• Ручна робота відчувається при кожному дотику: дерев'яні вставки та зшитий з тканини мішечок, в якому зберігаються дерев'яні ігрові фігурки, масляні ароматизатори та засургучована у крафтовому конверті інструкція.

Студентська (бюджетна) версія включає у себе всі ігрові елементи стандартної (подарункової) версії «Дніпровський Пан» за виключенням декоративних елементів, таких як: дерев'яний органайзер, конверт з сургучем, мішечок з тканини, панська книга та інші індивідуальні речі.
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
Ваш номер телефону
Варіанти доставки:
Вартість доставки залежатиме від актуальних тарифів оператора.
Вкажіть місто та номер відділення пошти:
Ваш промокод
Payment method
Коректно заповніть поля
Made on
Tilda